Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Jelle Sikking 4e tijdens NK jeugd U20

terug naar overzicht

Zondag, 22 september 2019

Op zondag 15 september werden de finales van de Open Nationaal Kampioenschappen Junioren in de categorie├źn U15, U20 en U25 gevist, aan het Noord Hollandschkanaal bij Graftdijk. Jelle Sikking viste mee in de U20 samen met 40 andere deelnemers.

Hij viste een knappe wedstrijd en ving een half uur voor het einde een snoekbaars van 1360 gram. Uiteindelijk eindigde Jelle met een totaalgewicht van 18725 gram als 2e in zijn vak en 4e in het algemeen klassement.

Wij feliciteren Jelle van harte met deze knappe prestatie.

Link naar het wedstrijdverslag. ....
       ..