Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Roofvis clinic gegeven door ervaren streetfishers op 3 november 2019

terug naar overzicht

Vrijdag, 11 oktober 2019

Tips & tricks krijgen van ervaren roofvissers..............

Wanneer is het:

3 november van 09.00-15.00 uur. Vanaf 8.45 uur is de inloop.
Eerder stoppen met vissen is geen probleem. 

Waar is het: 

We beginnen de dag in het clubhuis van zwemvereniging De Colombiaan, Leidsevaart 4, Voorhout. Vandaaruit gaan we het geleerde in de praktijk brengen in de omgeving. 

Wat gaan we doen: 

Een roofvis clinic waarin we tips & tricks krijgen van ervaren roofvissers. We gaan leren hoe we een setje moeten knopen waarmee we later langs de waterkant mee aan de slag kunnen. Begeleiding langs de waterkant waardoor we allemaal betere (roof)vissers zullen worden.
 
Wie gaat het ons allemaal uitleggen: 

Sijmen van de Berg & Dennis Reek. Beiden zijn zeer ervaren (street)fishers. Zowel Sijmen als Dennis hebben een keer de streetfish competitie van MidWest gewonnen. Ze komen net terug van een vistrip in Noorwegen waar ze de grote rovers van de zee (Heilbot/Kabeljouw/Zeewolf) gevangen hebben. Sijmen is ook te zien in de vlog van Enzo Knol waar ze op jacht gaan naar Meervallen. Al met al kunnen zelfs de betere vissers onder ons nog veel leren tijdens deze dag. 

Wat moet ik meenemen:
 
•Vispas
•Werphengel
•Eventueel eigen kunstaasjes (voor de materialen van het setje wat we zelf gaan maken wordt gezorgd)
•Lunchpakketje
•Goed humeur
•Vervoer van het clubhuis naar de waterkant (dit zal in de directe omgeving zijn) 

Voor wie is het:
 
Leden van HSV de Leede. Mocht je vriendjes mee willen nemen, zorg dan dat ze ook lid worden van onze vereniging! Dit kost bijna niets en dan mogen ze het hele jaar vissen en kunnen ze uiteraard ook meedoen met de viscompetitie en alle andere activiteiten die door HSV de Leede worden georganiseerd. 

Wie moet er mee: 

Onder de 16 jaar een begeleider/ouder. 

Waar kan ik me opgeven: 

roofvisclinic@hsvdeleede.nl 

Wat kost het: 

Niets.