Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Fred Meeuwenoord wint de 5de wintercompetitie wedstrijd

terug naar overzicht

Dinsdag, 14 januari 2020

Onder erbarmelijke omstandigheden wist na W4 Fred ook W5 naar zich toe te trekken. In een oplopende windkracht van 4 naar >6 en bakken regen ging het om die paar vissen die langs zwommen te verleiden tot een aanbeet. Sommige doen dat zeer gefocusseerd andere strekken de benen en komen terug waarbij de vis zich zelf al gehaakt heeft. Soms komt het aan op kunde en soms moet je gewoon geluk hebben. In de tussen staat Ed nog steeds bovenaan en is de spanning op de eind zege weer terug.