Jeugdviswedstrijd vrijdag 30 juni

terug naar overzicht

Dinsdag, 27 juni 2023

Vrijdagavond 30 juni start het jeugdvissen bij H.S.V. 'De Leede'. Wil je meedoen? Meld je vóór 29 juni aan!

De jeugdafdeling van Hengelsportvereniging ‘’De Leede’’ organiseert vier keer een losse viswedstrijd voor de jeugd. Dit staat gepland op vrijdagavond 19 mei, 2 juni, 16 juni en 30 juni. We verzamelen om 18.00 uur op de Gemeentehaven in Warmond.

Er wordt iedere keer een mooie locatie gekozen in de wateren van de gemeente Teylingen of Oegstgeest. We vissen op witvis van 19.00 tot 21.00 uur. De jeugd wordt onderverdeeld in leeftijdscategorie 7 t/m 14 jaar en 15 t/m 22 jaar. Er zijn leuke prijzen te winnen in de vorm van hengelsportartikelen.

Wat deze wedstrijden aantrekkelijk maakt is dat hulp en aanwijzingen worden geboden door de jeugdbegeleiders. Degenen die nog niet zo lang vissen kunnen een vaste hengel en/of leefnet in bruikleen krijgen. Voor aas en lokvoer wordt gezorgd en deelname is gratis. Deelnemen is alleen mogelijk na te zijn aangemeld via eemailadres jeugd@hsvdeleede.nl .Je hoeft niet per se lid te zijn van ‘’De Leede’’. Niet-visclubleden krijgen gratis een speciale dagvergunning om mee te kunnen vissen. Voor meer informatie zie deze website afdeling JEUGD.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies