Kampioenschap van Teylingen

terug naar overzicht

Dinsdag, 11 juni 2024

Op zondag 14 juli wordt het kampioenschap van Teylingen gevist. Deze wedstrijd is toegankelijk voor alle inwoners van de gemeente Teylingen als ook alle leden van HSV 'De Leede' of de Sikkens Hengelsport Vereniging. De minimumleeftijd voor deelname is 18 jaar.


Doe je normaliter niet mee aan viswedstrijden? Het Kampioenschap van Teylingen is ook toegankelijk voor beginnende wedstrijdvissers. 

Wedstrijdwater:
Leidsche Vaart achter het Keukenhofbos
Verzamelen:
5:50 uur
Verzamelplaats:
aan het wedstrijdwater ter hoogte van Leidsevaart 2 te Lisse
Loting:
6:00 uur 
Vissen:
van 7:00 tot 11:00 uur
Hengelkeuze:
vaste hengel, winkle picker, feederhengel of matchhengel
Aanmelden:
Inschrijfgeld:
5 euro

Na afloop vindt aan de waterkant de prijsuitreiking plaats. 

Wij wensen alle deelnemers een visrijk kampioenschap toe! 

De wedstrijdcommissie van H.S.V. 'De Leede'Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies