Prijswinnaars ledenenquête bekend

terug naar overzicht

Zondag, 21 januari 2024

Voor een tiental gelukkigen zaten er mooie prijzen verbonden aan het invullen van de ledenenquête met vragen over verschillende onderwerpen die onze mooie vereniging aangaan. Ben jij één van deze tien leden?

Vanaf oktober 2023 was het voor de leden mogelijk om via de ledenenquête hun mening te geven over onze vereniging, de activiteiten en communicatie. De meeste van de 157 leden die de ledenenquête hebben ingevuld, gaven via het enquêteformulier ook hun wensen en suggesties aan ons door. 

Wij bedanken alle leden die de moeite hebben genomen om deze waardevolle informatie met ons te delen. Komende maand gaan wij alle antwoorden, wensen en suggesties uitgebreid analyseren en onder meer via deze website met jou delen. Vervolgens onderzoeken we de mogelijkheden om op de wensen van de leden in te spelen en iets met hun suggesties te doen. Dit kunnen we niet alleen! We gaan er mee aan de slag samen met de leden die hebben aangegeven ons als vrijwilliger te willen helpen. 

Als stimulans voor het invullen van de enquête zijn maar liefst tien prijzenpakketten, bestaande uit een speciale drinkfles van H.S.V. 'De Leede' en een set loodvervangers naar keuze, beschikbaar gesteld. Tijdens de vrijwilligersavond zijn deze prijzen verloot en uitgereikt aan de winnaars die aanwezig waren. Met de andere prijswinnaars maken we binnenkort een afspraak om het prijzenpakket te overhandigen. 

De tien winnaars van het prijzenpakket zijn: 

1. Coen Lieferink
 6. Matthijs van den Nouland                                              
2. Maik Kortekaas
 7. Ron van Rijn
3. Ron van Dam
 8. Piet van der Meij
4. Rob le Mair
 9. Oleh Dzyubachyk
5. Richard Cohen
 10. Lion van Grieken 


Vijf van de tien gelukkige winnaars tijdens de vrijwilligersavond d.d. 17 januari 2024


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies